kalendarz triathlon

[2013.08.17] Ironman Sweden - Kalmar, Szwecja

Wszystko co dzieje się poza granicami naszego kraju. Imprezy, zawodnicy, organizacje. ITU, WTC, MŚ, PŚ, PE itp.

Re: [2013.08.17] Ironman Sweden - Kalmar, Szwecja

Postprzez Przemek Wojtasi » 19-08-2013, 13:09

Trochę chaotycznych uwag, dla tych, którzy muszą podjąć szybką decyzję o zapisach:

Generalnie przyjemnie - organizacja bez zarzutów, bardzo dobra atmosfera na trasie, przyjaźnie nastawieni kibice.

Trasa kolarska - dobry asfalt, ładne krajobrazy, niestety sielankę psuł mocny wiatr (zdecydowanie najsilniejszy w trakcie czterodniowego pobytu - jak pech, to pech), wydaje mi się też, że druga część trasy (na stałym lądzie) nie była już taka szybka (sporo zakrętów, pagórków, zwężeń).

Nie podobało mi się w wodzie - za mało miejsca na starcie, wprawdzie można było się ustawić w swojej grupie czasowej, ale miałem wrażenie, że przed pierwszą bojką i tak te grupy się skumulowały. Pływanie za pomostem, pod mostami i w kanale - na pewno atrakcyjne dla kibiców, dla zawodników trochę mniej (wąsko, ciasno, kamienie). Ale to trochę tendencyjna ocena, przez pryzmat własnych problemów - za mocno wystartowałem, zatkało mnie, chciałem uciekać (ale nie było gdzie) i już do końca pływania byłem zdegustowany swoją postawą.
Oczywiście były też fale, ale można było je opanować.

Najprzyjemniejszy był bieg. Trasa z gatunku "dla każdego coś miłego" - trochę lasu, wody, słońca, bryzy, ale także miejskiego zgiełku. Żywiołowy doping i owacja na mecie. Po drodze sporo bufetów, wprawdzie piłem tylko wodę i colę, ale coś dobrego znaleźliby też miłośnicy chipsów i ogórków.

Radość ze startu popsuła mi trochę sędzina, której na 92 km trasy rowerowej nie spodobało się, że widać mi tylko połowę numeru (druga połowa była w spodenkach, bo już w strefie zmian zerwała mi się agrafka). Zatrzymała mnie (grożąc karą) i poprawiła numer tak, że po kilku kilometrach nie było go już w ogóle. Resztę trasy przebyłem z duszą na ramieniu, unikając kontaktu z funkcyjnymi. Dziwne, bo z tego co widziałem, draftowanie uchodziło bezkarnie, a to chyba większe przewinienie niż połowa numeru w gaciach.

Podsumowując, było fajnie, ale uwaga - cała impreza (wpisowe, prom, noclegi) wychodzi bardzo drogo (zorientowałem się dopiero po zarejestrowaniu).

Pozdrawiam
IM Borówno 2010 i 2011
IM Frankfurt 2012
IM Kalmar 2013
IM Wolsztyn 2014
Avatar użytkownika
Przemek Wojtasi
 
Posty: 63
Dołączył(a): 06-09-2011, 09:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: [2013.08.17] Ironman Sweden - Kalmar, Szwecja

Postprzez marcin » 19-08-2013, 16:57

Z pewnością można rekomendować te zawody, więc się zapisujcie :-)

Atmosfera na trasie, kibice, feta na mecie – myślę, że Kalmar zaczyna śmiało dorównywać Klagenfurtowi. Organizacyjnie też dobrze sobie poradzili, choć wiadomo że zawsze jest co poprawiać – np. praca sędziów, o czym pisał już Przemek. W moim przypadku nadgorliwy sędzia wlepił karę 6 minut postoju w penalty box - mi i dziewczynie, z którą chwilę rozmawiałem jadąc obok siebie.
Na początek pływanie - 19 stopni, spory wiatr, 3,96km trasa i te 2tys ludków. Szwedzi zaplanowali tę część specyficznie. Zaczęliśmy od zejścia (ześlizgnięcia się) ze skarpy, z której normalnie chyba nikt by nie pomyślał by schodzić (bo miałby trudności aby potem wrócić). Młyn na starcie straszliwy i to dzięki organizatorom - ustawiali ludzi wg deklaracji czasu płynięcia, ale najlepszych dali na zewnątrz w stosunku do kierunku pierwszej zawrotki, w efekcie ta masa ludzi wpadła na siebie. Najdłuższa prosta była z mocnymi falami w twarz. Pływanie odbywało się nie tylko na otwartym morzu, ale i w zatoczkach, pod b. niskimi pomostami, w zaroślach - było ciekawie i tłoczno (czasami przypominało to jakiś survival ;-)).
Rower to głównie mocny wiatr, przez co większość z którymi rozmawiałem po zawodach przyznało że były to ich najtrudniejsze zawody. Organizatorzy zaplanowali na początku przeprawę przez 6km most na wyspę, co przy tym wietrze było sporym wyzwaniem (przy wysokim stożku i porywach wiatru ciężko było utrzymać rower; na odprawie organizatorzy mocno rekomendowali aby nie stosować dysków, no ale część pewnie nie miała już wyboru). Poza wiatrem trasa dobra – dobra jakość asfaltu, dość mało zakrętów, ale nie było aż tak płasko coś wcześniej mówiono, oczywiście nie było też jakiś strasznych górek).
Trasa biegowa bardzo dobra, urozmaicona, trzy kółka to w sam raz by się nie znudziły. Doping kibiców i mieszkańców w wielu miejscach, bardzo fajnie.
Poza sędziami do poprawy można zgłosić punkt medyczny na trasie – dwóch ludków, którzy mieli plaster, wazelinę i krzesło pod namiotem. Przekonałem się osobiście, że nawet tętna sprawdzić nie potrafili... przekonałem się bo zaliczyłem pierwszy raz w życiu najprawdziwszą ścianę. Po wyjściu z wody chciałem nadrobić, a wręcz zrobić sobie rezerwę na założone minimum wyniku z zawodów. A że czułem się przygotowany to przycisnąłem, z dużą satysfakcją wyprzedzając dziesiątki kolarzy. I tak aż do 120 km, gdy mnie odcięło. Zbiegło się to w czasie z postojem w penalty box za te rozmowy i po tym już się nie mogłem pozbierać, tempo spadło, doczłapałem się do końca roweru. Tuż po tej karze stan mój uświadomił mi, że nie dam rady przejechać i przebiec na samych żelach, więc zacząłem dokładać sobie colą i bananami. Pomogło na pierwsze 18km biegu. W ich czasie niestety coraz bardziej mnie muliło, co tłumaczyłem sobie chęcią zwrócenia 11 żeli z roweru i 2 z biegu. Ale gdy doszły duże zawroty głowy, wiedziałem że to nie to. Postanowiłem pozostałe kilometry przejść, co przy wcześniejszym laniu na siebie wody i mokrych ubraniach nie było przyjemną perspektywą. Niestety po kilku km marszu zaczęło mi wariować tętno, mocno skacząc (tachykardia). Stawałem, czekałem aż spadnie, po czym znów szedłem. Przez to, że fragmenty trasy były dość bezludne nieco obawiałem się kontynuować. W końcu w tym pseudo punkcie medycznym przesiedziałem z 6 minut - na tyle skutecznie zbiłem tętno, że ostatnie 5 km przeszedłem szybkim krokiem. Jestem bogatszy o nowe doświadczenie, wiem czym smakuje prawdziwa ściana i że – powiedzmy – da się to pokonać. Zaryzykowałem i się nie udało, ale było to dość świadomie podjęte ryzyko (szkoda jedynie, że irona robi się z raz na rok więc takie eksperymenty kosztują więcej niż połówki czy biegi, które trzaska się znacznie częściej ;-)).
IM Borówno 2011
IM Frankfurt 2012
IM Kalmar 2013
Keep Tri-ing
Avatar użytkownika
marcin
 
Posty: 485
Dołączył(a): 12-06-2010, 17:46
Lokalizacja: Warszawa-Zawady

Re: [2013.08.17] Ironman Sweden - Kalmar, Szwecja

Postprzez MPawel » 20-08-2013, 00:10

To jeszcze kilka słów ode mnie.

Logistycznie, rzeczywiście może to nie być najtańsza impreza, ale da się to też rozsądnie zaplanować. Prom polecam zabukować jak najwcześniej, na ok. 2 miesiące przed wypłynięciem ceny już idą do góry. Tania opcja na nocleg to campingi – ja spałem 17km na północ od Kalmar, pole super, w pełni wyposażona kuchnia, generalnie, wysoki szwedzki standard – poza mną było jeszcze kilku startujących.

Co do samej imprezy, okiem debiutanta - jeśli chodzi o dystans i eventy pod szyldem WTC - wyglądało to następująco,

Rejestracja bardzo sprawna, bez kolejek, odebranie pakietu z wszystkimi formalnościami zajęło dosłownie chwilę.

Na początek pływanie, woda wbrew wcześniejszym zapowiedziom była dość chłodna, oczywiście zamiast stanąć z tyłu i spokojnie czekać na start z wodą do pasa, ustawiłem się w pierwszym rzędzie w okolicach tabliczki na 1h15 i stojąc tam z 10-15min trochę zmarzłem – na szczęście bez większych konsekwencji. Ruszyłem dość mocno i pierwszą prostą udało mi się pokonać bez większej bitwy, aż do pierwszej bojki gdzie zrobiła się regularna pralka – i tak na każdej kolejnej, – dlatego płynąc po wewnętrznej przez całe pierwsze kółko rozmyślałem jak przedostać się na zewnętrzną stronę, nie wiem, jak ale w końcu mi się to udało „w porcie” i tak drugą pętlę pokonałem po zewnętrznej, troszkę nadrabiając dystansu w zamian za spokój na bojkach. Tylko jakoś na tej drugiej pętli jeszcze fale dały się we znaki i tak mnie jakoś wybujało, że wychodząc z wody byłem wniebowzięty, że to już koniec.

Na rowerze wiatr oczywiście dał się jeszcze bardziej we znaki niż na pływaniu, pierwsze 50km pod mocny wiatr, potem wiatr boczny i na koniec z wiatrem, na drugiej pętli odwrotnie. Sama trasa bardzo przyjemna, asfalt bez zarzutu, ładne krajobrazy. Jednak profil wysokościowy dostępny na stronie nie odpowiada rzeczywistości – zaznaczony tam najwyższy podjazd, zamiast niewysokiej, stosunkowo stromej górki, okazał się długim niestromym „płaskowyżem”, tak samo końcówka drugiej pętli, była ona dość pofałdowana, a na profilu nic takiego tam nie ma – nie chciało im się trasy przejechać z GPSem poprostu :).
Jeśli chodzi o draft, były grupy, gdzie na pewno zasada 10m nie była zachowana, ale nie były to też bezczelne peletony, taki pociąg wyprzedził mnie tylko raz, czy dwa. No i były też pojedyncze przypadki bezczelnej jazdy na kole bez zachowania jakichkolwiek pozorów, nawet sprawdziłem sobie wynik pewnej pani, która równo draftowała i koniec końców zgarnęła nawet slota...
Co do pracy sędziów nie widziałem ani jednej reakcji, ale w pewnym momencie sędzia mnie mijający pokazał mi wystawiony kciuk, nie bardzo wiedziałem, o co chodzi, i tak drugi i trzeci raz, w krótkich odstępach czasowych, po czym za czwartym razem krzyknął – ‘I like your bike!’ – tu warto zaznaczyć, że cisnę na oldschoolowym stalowym Bianchim z manetkami na ramie :-)

Biegu obawiałem się najbardziej, bo nigdy wcześniej nie robiłem Maratonu, a najdłuższe wybieganie, jakie miałem na koncie to 27km. Wiele się nasłuchałem o słynnej ścianie, kryzysach na 30km więc podszedłęm do tego dystansu z respektem – od samego początku uskuteczniłem taktykę bieg i marsz przez stacje żywieniowe – tym sposobem bez problemu pokonałem całą trasę równym tempem 6min/km, z czego jestem dość zadowolony.

Sama trasa bardzo fajnie położona, w dużej części bieg po okolicy pełnej domków jednorodzinnych – przed większością z nich siedzieli mieszkańcy żywiołowo kibicując. Końcówka pętli ulicami miasta, wypełnionymi po brzegi kibicami – super się tam biegło, mimo kostki brukowej.

Meta to trybuny po obu stronach, na heroes hour wypełnione po brzegi.

Wolontariusze super ogarnięci, (ale w sumie triathlon w Kalmar jest już obecny prawie 20 lat, więc nie ma co się dziwić), bufety dobrze wyposażone, mi niczego nie brakowało, żele, banany, cola, woda, tylko jakoś ten ich izotonik mi nie podchodził.
Podsumowując ja osobiście samą imprezą, jeśli chodzi o organizację i atmosferę jestem zachwycony. Wstępnie planują powtórkę na 2015.

Zresztą z tego, co widzę 2014 już wyprzedany, więc renomę Kalmar już ma.

Jedyny problem z lokalizacją to ten nieszczęsny wiatr - szanse na porywisty wiatr są zdecydowanie większe niż na bezwietrzny spokojny dzień - no cóż, loteria.
Avatar użytkownika
MPawel
 
Posty: 78
Dołączył(a): 08-07-2011, 15:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: [2013.08.17] Ironman Sweden - Kalmar, Szwecja

Postprzez vysroi » 16-11-2020, 03:16

http://audiobookkeeper.ru/book/4673
http://cottagenet.ru/plan/1037
http://eyesvision.ru/eyesight/30
http://eyesvisions.com/better-eyesight- ... ht-1920-12
http://factoringfee.ru/t/1773970
http://filmzones.ru/t/1857005
http://gadwall.ru/t/1824428
http://gaffertape.ru/t/1640159
http://gageboard.ru/t/1726233
http://gagrule.ru/t/1643708
http://gallduct.ru/t/1658248
http://galvanometric.ru/t/1998864
http://gangforeman.ru/t/1714304
http://gangwayplatform.ru/t/1707918
http://garbagechute.ru/t/1728051
http://gardeningleave.ru/t/1752423
http://gascautery.ru/t/1777963
http://gashbucket.ru/t/1829756
http://gasreturn.ru/t/1825277
http://gatedsweep.ru/t/1856887
http://gaugemodel.ru/t/1981191
http://gaussianfilter.ru/t/1873366
http://gearpitchdiameter.ru/t/1784461
http://geartreating.ru/t/1712850
http://generalizedanalysis.ru/t/1657824
http://generalprovisions.ru/t/1713207
http://geophysicalprobe.ru/t/1688398
http://geriatricnurse.ru/t/1604801
http://getintoaflap.ru/t/1638584
http://getthebounce.ru/t/1635441
http://habeascorpus.ru/t/1703051
http://habituate.ru/t/1718265
http://hackedbolt.ru/t/1637567
http://hackworker.ru/t/1700230
http://hadronicannihilation.ru/t/1725826
http://haemagglutinin.ru/t/1668558
http://hailsquall.ru/t/1727764
http://hairysphere.ru/t/1712838
http://halforderfringe.ru/t/1613647
http://halfsiblings.ru/t/1560312
http://hallofresidence.ru/t/1714317
http://haltstate.ru/t/1642191
http://handcoding.ru/t/1678664
http://handportedhead.ru/t/1712440
http://handradar.ru/t/1759930
http://handsfreetelephone.ru/t/1785088
http://hangonpart.ru/t/1824785
http://haphazardwinding.ru/t/1859407
http://hardalloyteeth.ru/t/1642804
http://hardasiron.ru/t/1636811
http://hardenedconcrete.ru/t/1580047
http://harmonicinteraction.ru/t/1628609
http://hartlaubgoose.ru/t/1569065
http://hatchholddown.ru/t/1783583
http://haveafinetime.ru/t/1612103
http://hazardousatmosphere.ru/t/1630251
http://headregulator.ru/t/1642230
http://heartofgold.ru/t/1757270
http://heatageingresistance.ru/t/1808384
http://heatinggas.ru/t/1718317
http://heavydutymetalcutting.ru/t/1688844
http://jacketedwall.ru/t/1969618
http://japanesecedar.ru/t/1626303
http://jibtypecrane.ru/t/1718220
http://jobabandonment.ru/t/1746658
http://jobstress.ru/t/1682956
http://jogformation.ru/t/1718454
http://jointcapsule.ru/t/1720188
http://jointsealingmaterial.ru/t/1751635
http://journallubricator.ru/t/1726520
http://juicecatcher.ru/t/1717856
http://junctionofchannels.ru/t/1796717
http://justiciablehomicide.ru/t/1579744
http://juxtapositiontwin.ru/t/1580011
http://kaposidisease.ru/t/1580608
http://keepagoodoffing.ru/t/1958850
http://keepsmthinhand.ru/t/1619605
http://kentishglory.ru/t/1636815
http://kerbweight.ru/t/1783617
http://kerrrotation.ru/t/1584643
http://keymanassurance.ru/t/1612187
http://keyserum.ru/t/1653048
http://kickplate.ru/t/1740870
http://killthefattedcalf.ru/t/1827751
http://kilowattsecond.ru/t/1884158
http://kingweakfish.ru/t/1964654
http://kinozones.ru/film/4673
http://kleinbottle.ru/t/1671824
http://kneejoint.ru/t/1829703
http://knifesethouse.ru/t/1815255
http://knockonatom.ru/t/1848469
http://knowledgestate.ru/t/1882399
http://kondoferromagnet.ru/t/1727766
http://labeledgraph.ru/t/1808114
http://laborracket.ru/t/1932377
http://labourearnings.ru/t/1990387
http://labourleasing.ru/t/2000955
http://laburnumtree.ru/t/1713063
http://lacingcourse.ru/t/1637575
http://lacrimalpoint.ru/t/1704218
http://lactogenicfactor.ru/t/1780050
http://lacunarycoefficient.ru/t/1812316
http://ladletreatediron.ru/t/1577741
http://laggingload.ru/t/1825152
http://laissezaller.ru/t/1765723
http://lambdatransition.ru/t/1901582
http://laminatedmaterial.ru/t/1987637
http://lammasshoot.ru/t/1827767
http://lamphouse.ru/t/1636463
http://lancecorporal.ru/t/1642600
http://lancingdie.ru/t/1585708
http://landingdoor.ru/t/1582621
http://landmarksensor.ru/t/1992920
http://landreform.ru/t/1715818
http://landuseratio.ru/t/1638101
http://languagelaboratory.ru/t/1984629
http://largeheart.ru/shop/1160329
http://lasercalibration.ru/shop/588665
http://laserlens.ru/lase_zakaz/377
http://laserpulse.ru/shop/589984
http://laterevent.ru/shop/1030858
http://latrinesergeant.ru/shop/451439
http://layabout.ru/shop/451533
http://leadcoating.ru/shop/123137
http://leadingfirm.ru/shop/105340
http://learningcurve.ru/shop/447543
http://leaveword.ru/shop/156961
http://machinesensible.ru/shop/146043
http://magneticequator.ru/shop/303063
http://magnetotelluricfield.ru/shop/166746
http://mailinghouse.ru/shop/145414
http://majorconcern.ru/shop/268906
http://mammasdarling.ru/shop/159609
http://managerialstaff.ru/shop/159590
http://manipulatinghand.ru/shop/613459
http://manualchoke.ru/shop/597764
http://medinfobooks.ru/book/1315
http://mp3lists.ru/item/4673
http://nameresolution.ru/shop/467558
http://naphtheneseries.ru/shop/104587
http://narrowmouthed.ru/shop/460602
http://nationalcensus.ru/shop/446747
http://naturalfunctor.ru/shop/100245
http://navelseed.ru/shop/100773
http://neatplaster.ru/shop/454416
http://necroticcaries.ru/shop/161274
http://negativefibration.ru/shop/182095
http://neighbouringrights.ru/shop/390317
http://objectmodule.ru/shop/108502
http://observationballoon.ru/shop/97694
http://obstructivepatent.ru/shop/98284
http://oceanmining.ru/shop/570067
http://octupolephonon.ru/shop/571719
http://offlinesystem.ru/shop/147803
http://offsetholder.ru/shop/200529
http://olibanumresinoid.ru/shop/147459
http://onesticket.ru/shop/499615
http://packedspheres.ru/shop/579872
http://pagingterminal.ru/shop/681738
http://palatinebones.ru/shop/203347
http://palmberry.ru/shop/288302
http://papercoating.ru/shop/581244
http://paraconvexgroup.ru/shop/685311
http://parasolmonoplane.ru/shop/1166687
http://parkingbrake.ru/shop/1166758
http://partfamily.ru/shop/1165702
http://partialmajorant.ru/shop/1168543
http://quadrupleworm.ru/shop/1538390
http://qualitybooster.ru/shop/326837
http://quasimoney.ru/shop/593811
http://quenchedspark.ru/shop/594193
http://quodrecuperet.ru/shop/1038395
http://rabbetledge.ru/shop/1072000
http://radialchaser.ru/shop/174006
http://radiationestimator.ru/shop/472880
http://railwaybridge.ru/shop/512115
http://randomcoloration.ru/shop/510967
http://rapidgrowth.ru/shop/651095
http://rattlesnakemaster.ru/shop/1076654
http://reachthroughregion.ru/shop/226783
http://readingmagnifier.ru/shop/468371
http://rearchain.ru/shop/636603
http://recessioncone.ru/shop/514917
http://recordedassignment.ru/shop/879367
http://rectifiersubstation.ru/shop/1052757
http://redemptionvalue.ru/shop/1061180
http://reducingflange.ru/shop/1675339
http://referenceantigen.ru/shop/1692711
http://regeneratedprotein.ru/shop/1746794
http://reinvestmentplan.ru/shop/121695
http://safedrilling.ru/shop/1812663
http://sagprofile.ru/shop/1052375
http://salestypelease.ru/shop/1065506
http://samplinginterval.ru/shop/1419260
http://satellitehydrology.ru/shop/1460886
http://scarcecommodity.ru/shop/1482970
http://scrapermat.ru/shop/1460910
http://screwingunit.ru/shop/1492940
http://seawaterpump.ru/shop/193785
http://secondaryblock.ru/shop/252961
http://secularclergy.ru/shop/304424
http://seismicefficiency.ru/shop/110119
http://selectivediffuser.ru/shop/398381
http://semiasphalticflux.ru/shop/399358
http://semifinishmachining.ru/shop/459776
http://spicetrade.ru/spice_zakaz/377
http://spysale.ru/spy_zakaz/377
http://stungun.ru/stun_zakaz/377
http://tacticaldiameter.ru/shop/481742
http://tailstockcenter.ru/shop/489212
http://tamecurve.ru/shop/475353
http://tapecorrection.ru/shop/482035
http://tappingchuck.ru/shop/485673
http://taskreasoning.ru/shop/497952
http://technicalgrade.ru/shop/1819191
http://telangiectaticlipoma.ru/shop/1875831
http://telescopicdamper.ru/shop/634387
http://temperateclimate.ru/shop/305109
http://temperedmeasure.ru/shop/399321
http://tenementbuilding.ru/shop/974959
http://tuchkas.ru/
http://ultramaficrock.ru/shop/979327
http://ultraviolettesting.ru/shop/482169
vysroi
 
Posty: 303264
Dołączył(a): 11-11-2020, 17:27

Re: [2013.08.17] Ironman Sweden - Kalmar, Szwecja

Postprzez vysroi » 10-01-2021, 03:53

http://audiobookkeeper.ru
http://cottagenet.ru
http://eyesvision.ru
http://eyesvisions.com
http://factoringfee.ru
http://filmzones.ru
http://gadwall.ru
http://gaffertape.ru
http://gageboard.ru
http://gagrule.ru
http://gallduct.ru
http://galvanometric.ru
http://gangforeman.ru
http://gangwayplatform.ru
http://garbagechute.ru
http://gardeningleave.ru
http://gascautery.ru
http://gashbucket.ru
http://gasreturn.ru
http://gatedsweep.ru
http://gaugemodel.ru
http://gaussianfilter.ru
http://gearpitchdiameter.ru
http://geartreating.ru
http://generalizedanalysis.ru
http://generalprovisions.ru
http://geophysicalprobe.ru
http://geriatricnurse.ru
http://getintoaflap.ru
http://getthebounce.ru
http://habeascorpus.ru
http://habituate.ru
http://hackedbolt.ru
http://hackworker.ru
http://hadronicannihilation.ru
http://haemagglutinin.ru
http://hailsquall.ru
http://hairysphere.ru
http://halforderfringe.ru
http://halfsiblings.ru
http://hallofresidence.ru
http://haltstate.ru
http://handcoding.ru
http://handportedhead.ru
http://handradar.ru
http://handsfreetelephone.ru
http://hangonpart.ru
http://haphazardwinding.ru
http://hardalloyteeth.ru
http://hardasiron.ru
http://hardenedconcrete.ru
http://harmonicinteraction.ru
http://hartlaubgoose.ru
http://hatchholddown.ru
http://haveafinetime.ru
http://hazardousatmosphere.ru
http://headregulator.ru
http://heartofgold.ru
http://heatageingresistance.ru
http://heatinggas.ru
http://heavydutymetalcutting.ru
http://jacketedwall.ru
http://japanesecedar.ru
http://jibtypecrane.ru
http://jobabandonment.ru
http://jobstress.ru
http://jogformation.ru
http://jointcapsule.ru
http://jointsealingmaterial.ru
http://journallubricator.ru
http://juicecatcher.ru
http://junctionofchannels.ru
http://justiciablehomicide.ru
http://juxtapositiontwin.ru
http://kaposidisease.ru
http://keepagoodoffing.ru
http://keepsmthinhand.ru
http://kentishglory.ru
http://kerbweight.ru
http://kerrrotation.ru
http://keymanassurance.ru
http://keyserum.ru
http://kickplate.ru
http://killthefattedcalf.ru
http://kilowattsecond.ru
http://kingweakfish.ru
http://kinozones.ru
http://kleinbottle.ru
http://kneejoint.ru
http://knifesethouse.ru
http://knockonatom.ru
http://knowledgestate.ru
http://kondoferromagnet.ru
http://labeledgraph.ru
http://laborracket.ru
http://labourearnings.ru
http://labourleasing.ru
http://laburnumtree.ru
http://lacingcourse.ru
http://lacrimalpoint.ru
http://lactogenicfactor.ru
http://lacunarycoefficient.ru
http://ladletreatediron.ru
http://laggingload.ru
http://laissezaller.ru
http://lambdatransition.ru
http://laminatedmaterial.ru
http://lammasshoot.ru
http://lamphouse.ru
http://lancecorporal.ru
http://lancingdie.ru
http://landingdoor.ru
http://landmarksensor.ru
http://landreform.ru
http://landuseratio.ru
http://languagelaboratory.ru
http://largeheart.ru
http://lasercalibration.ru
http://laserlens.ru
http://laserpulse.ru
http://laterevent.ru
http://latrinesergeant.ru
http://layabout.ru
http://leadcoating.ru
http://leadingfirm.ru
http://learningcurve.ru
http://leaveword.ru
http://machinesensible.ru
http://magneticequator.ru
http://magnetotelluricfield.ru
http://mailinghouse.ru
http://majorconcern.ru
http://mammasdarling.ru
http://managerialstaff.ru
http://manipulatinghand.ru
http://manualchoke.ru
http://medinfobooks.ru
http://mp3lists.ru
http://nameresolution.ru
http://naphtheneseries.ru
http://narrowmouthed.ru
http://nationalcensus.ru
http://naturalfunctor.ru
http://navelseed.ru
http://neatplaster.ru
http://necroticcaries.ru
http://negativefibration.ru
http://neighbouringrights.ru
http://objectmodule.ru
http://observationballoon.ru
http://obstructivepatent.ru
http://oceanmining.ru
http://octupolephonon.ru
http://offlinesystem.ru
http://offsetholder.ru
http://olibanumresinoid.ru
http://onesticket.ru
http://packedspheres.ru
http://pagingterminal.ru
http://palatinebones.ru
http://palmberry.ru
http://papercoating.ru
http://paraconvexgroup.ru
http://parasolmonoplane.ru
http://parkingbrake.ru
http://partfamily.ru
http://partialmajorant.ru
http://quadrupleworm.ru
http://qualitybooster.ru
http://quasimoney.ru
http://quenchedspark.ru
http://quodrecuperet.ru
http://rabbetledge.ru
http://radialchaser.ru
http://radiationestimator.ru
http://railwaybridge.ru
http://randomcoloration.ru
http://rapidgrowth.ru
http://rattlesnakemaster.ru
http://reachthroughregion.ru
http://readingmagnifier.ru
http://rearchain.ru
http://recessioncone.ru
http://recordedassignment.ru
http://rectifiersubstation.ru
http://redemptionvalue.ru
http://reducingflange.ru
http://referenceantigen.ru
http://regeneratedprotein.ru
http://reinvestmentplan.ru
http://safedrilling.ru
http://sagprofile.ru
http://salestypelease.ru
http://samplinginterval.ru
http://satellitehydrology.ru
http://scarcecommodity.ru
http://scrapermat.ru
http://screwingunit.ru
http://seawaterpump.ru
http://secondaryblock.ru
http://secularclergy.ru
http://seismicefficiency.ru
http://selectivediffuser.ru
http://semiasphalticflux.ru
http://semifinishmachining.ru
http://spicetrade.ru
http://spysale.ru
http://stungun.ru
http://tacticaldiameter.ru
http://tailstockcenter.ru
http://tamecurve.ru
http://tapecorrection.ru
http://tappingchuck.ru
http://taskreasoning.ru
http://technicalgrade.ru
http://telangiectaticlipoma.ru
http://telescopicdamper.ru
http://temperateclimate.ru
http://temperedmeasure.ru
http://tenementbuilding.ru
http://tuchkas.ru/
http://ultramaficrock.ru
http://ultraviolettesting.ru
vysroi
 
Posty: 303264
Dołączył(a): 11-11-2020, 17:27

Re: [2013.08.17] Ironman Sweden - Kalmar, Szwecja

Postprzez waritor » 30-03-2021, 10:24

http://audiobookkeeper.ru/book/9833
http://cottagenet.ru/plan/137
http://eyesvision.ru
http://eyesvisions.com/stories-from-the ... -chapter-8
http://factoringfee.ru/t/468741
http://filmzones.ru/t/133834
http://gadwall.ru/t/228976
http://gaffertape.ru/t/348692
http://gageboard.ru/t/385863
http://gagrule.ru/t/262314
http://gallduct.ru/t/665313
http://galvanometric.ru/t/298542
http://gangforeman.ru/t/141812
http://gangwayplatform.ru/t/167166
http://garbagechute.ru/t/817926
http://gardeningleave.ru/t/141289
http://gascautery.ru/t/301326
http://gashbucket.ru/t/179987
http://gasreturn.ru/t/463271
http://gatedsweep.ru/t/558545
http://gaugemodel.ru/t/675345
http://gaussianfilter.ru/t/672973
http://gearpitchdiameter.ru/t/448471
http://geartreating.ru/t/568031
http://generalizedanalysis.ru/t/350733
http://generalprovisions.ru/t/481635
http://geophysicalprobe.ru/t/558976
http://geriatricnurse.ru/t/138588
http://getintoaflap.ru/t/138614
http://getthebounce.ru/t/137782
http://habeascorpus.ru/t/626337
http://habituate.ru/t/624747
http://hackedbolt.ru/t/293468
http://hackworker.ru/t/623286
http://hadronicannihilation.ru/t/623203
http://haemagglutinin.ru/t/573632
http://hailsquall.ru/t/139482
http://hairysphere.ru/t/298745
http://halforderfringe.ru/t/560871
http://halfsiblings.ru/t/561637
http://hallofresidence.ru/t/443040
http://haltstate.ru/t/395022
http://handcoding.ru/t/565188
http://handportedhead.ru/t/639302
http://handradar.ru/t/542070
http://handsfreetelephone.ru/t/137580
http://hangonpart.ru/t/90516
http://haphazardwinding.ru/t/295364
http://hardalloyteeth.ru/t/264061
http://hardasiron.ru/t/297887
http://hardenedconcrete.ru/t/565965
http://harmonicinteraction.ru/t/302051
http://hartlaubgoose.ru/t/140659
http://hatchholddown.ru/t/174917
http://haveafinetime.ru/t/279683
http://hazardousatmosphere.ru/t/155993
http://headregulator.ru/t/174111
http://heartofgold.ru/t/173958
http://heatageingresistance.ru/t/246049
http://heatinggas.ru/t/339825
http://heavydutymetalcutting.ru/t/304430
http://jacketedwall.ru/t/280312
http://japanesecedar.ru/t/303538
http://jibtypecrane.ru/t/601672
http://jobabandonment.ru/t/602540
http://jobstress.ru/t/602525
http://jogformation.ru/t/606092
http://jointcapsule.ru/t/549442
http://jointsealingmaterial.ru/t/542148
http://journallubricator.ru/t/140959
http://juicecatcher.ru/t/523061
http://junctionofchannels.ru/t/295875
http://justiciablehomicide.ru/t/304166
http://juxtapositiontwin.ru/t/303584
http://kaposidisease.ru/t/300538
http://keepagoodoffing.ru/t/300064
http://keepsmthinhand.ru/t/304348
http://kentishglory.ru/t/371527
http://kerbweight.ru/t/194017
http://kerrrotation.ru/t/337506
http://keymanassurance.ru/t/292766
http://keyserum.ru/t/246541
http://kickplate.ru/t/157244
http://killthefattedcalf.ru/t/604073
http://kilowattsecond.ru/t/605081
http://kingweakfish.ru/t/608360
http://kinozones.ru/film/9833
http://kleinbottle.ru/t/604100
http://kneejoint.ru/t/604209
http://knifesethouse.ru/t/594280
http://knockonatom.ru/t/333934
http://knowledgestate.ru/t/603961
http://kondoferromagnet.ru/t/187883
http://labeledgraph.ru/t/770412
http://laborracket.ru/t/157399
http://labourearnings.ru/t/158107
http://labourleasing.ru/t/298294
http://laburnumtree.ru/t/376935
http://lacingcourse.ru/t/528339
http://lacrimalpoint.ru/t/492723
http://lactogenicfactor.ru/t/510577
http://lacunarycoefficient.ru/t/284280
http://ladletreatediron.ru/t/109800
http://laggingload.ru/t/197475
http://laissezaller.ru/t/294129
http://lambdatransition.ru/t/166061
http://laminatedmaterial.ru/t/287062
http://lammasshoot.ru/t/266497
http://lamphouse.ru/t/299973
http://lancecorporal.ru/t/279493
http://lancingdie.ru/t/69467
http://landingdoor.ru/t/197028
http://landmarksensor.ru/t/285384
http://landreform.ru/t/363773
http://landuseratio.ru/t/293432
http://languagelaboratory.ru/t/479366
http://largeheart.ru/shop/1163248
http://lasercalibration.ru/shop/1536868
http://laserlens.ru/lase_zakaz/1233
http://laserpulse.ru/shop/591454
http://laterevent.ru/shop/1179284
http://latrinesergeant.ru/shop/452363
http://layabout.ru/shop/600275
http://leadcoating.ru/shop/1037750
http://leadingfirm.ru/shop/283480
http://learningcurve.ru/shop/496772
http://leaveword.ru/shop/1025866
http://machinesensible.ru/shop/445773
http://magneticequator.ru/shop/668210
http://magnetotelluricfield.ru/shop/575142
http://mailinghouse.ru/shop/270135
http://majorconcern.ru/shop/788170
http://mammasdarling.ru/shop/788422
http://managerialstaff.ru/shop/612921
http://manipulatinghand.ru/shop/1175187
http://manualchoke.ru/shop/1175168
http://medinfobooks.ru/book/3117
http://mp3lists.ru/item/9833
http://nameresolution.ru/shop/1151391
http://naphtheneseries.ru/shop/575321
http://narrowmouthed.ru/shop/462306
http://nationalcensus.ru/shop/1056313
http://naturalfunctor.ru/shop/576976
http://navelseed.ru/shop/103612
http://neatplaster.ru/shop/456054
http://necroticcaries.ru/shop/185366
http://negativefibration.ru/shop/640137
http://neighbouringrights.ru/shop/651746
http://objectmodule.ru/shop/471182
http://observationballoon.ru/shop/9877
http://obstructivepatent.ru/shop/457803
http://oceanmining.ru/shop/503730
http://octupolephonon.ru/shop/571578
http://offlinesystem.ru/shop/149970
http://offsetholder.ru/shop/204156
http://olibanumresinoid.ru/shop/203928
http://onesticket.ru/shop/582147
http://packedspheres.ru/shop/584286
http://pagingterminal.ru/shop/687990
http://palatinebones.ru/shop/685493
http://palmberry.ru/shop/690227
http://papercoating.ru/shop/585328
http://paraconvexgroup.ru/shop/690927
http://parasolmonoplane.ru/shop/1172626
http://parkingbrake.ru/shop/1172611
http://partfamily.ru/shop/1177045
http://partialmajorant.ru/shop/1174449
http://quadrupleworm.ru/shop/1543861
http://qualitybooster.ru/shop/1543474
http://quasimoney.ru/shop/597836
http://quenchedspark.ru/shop/850513
http://quodrecuperet.ru/shop/1076117
http://rabbetledge.ru/shop/1081177
http://radialchaser.ru/shop/393796
http://radiationestimator.ru/shop/511820
http://railwaybridge.ru/shop/639333
http://randomcoloration.ru/shop/905472
http://rapidgrowth.ru/shop/1076238
http://rattlesnakemaster.ru/shop/1400513
http://reachthroughregion.ru/shop/1400519
http://readingmagnifier.ru/shop/515953
http://rearchain.ru/shop/878690
http://recessioncone.ru/shop/878672
http://recordedassignment.ru/shop/1034503
http://rectifiersubstation.ru/shop/1057442
http://redemptionvalue.ru/shop/1064624
http://reducingflange.ru/shop/1687658
http://referenceantigen.ru/shop/1694747
http://regeneratedprotein.ru/shop/1770689
http://reinvestmentplan.ru/shop/1776001
http://safedrilling.ru/shop/1821519
http://sagprofile.ru/shop/1062821
http://salestypelease.ru/shop/1854819
http://samplinginterval.ru/shop/1880622
http://satellitehydrology.ru/shop/1915417
http://scarcecommodity.ru/shop/1495352
http://scrapermat.ru/shop/1941087
http://screwingunit.ru/shop/1554596
http://seawaterpump.ru/shop/1626730
http://secondaryblock.ru/shop/1457129
http://secularclergy.ru/shop/1494114
http://seismicefficiency.ru/shop/376452
http://selectivediffuser.ru/shop/403652
http://semiasphalticflux.ru/shop/407038
http://semifinishmachining.ru/shop/1693038
http://spicetrade.ru/spice_zakaz/1233
http://spysale.ru/spy_zakaz/1233
http://stungun.ru/stun_zakaz/1233
http://tacticaldiameter.ru/shop/485501
http://tailstockcenter.ru/shop/496546
http://tamecurve.ru/shop/500808
http://tapecorrection.ru/shop/506029
http://tappingchuck.ru/shop/490173
http://taskreasoning.ru/shop/502014
http://technicalgrade.ru/shop/1849699
http://telangiectaticlipoma.ru/shop/1900746
http://telescopicdamper.ru/shop/1929477
http://temperateclimate.ru/shop/796164
http://temperedmeasure.ru/shop/906372
http://tenementbuilding.ru/shop/983288
http://tuchkas.ru/
http://ultramaficrock.ru/shop/983722
http://ultraviolettesting.ru/shop/485846
waritor
 
Posty: 227994
Dołączył(a): 21-03-2021, 09:46

Re: [2013.08.17] Ironman Sweden - Kalmar, Szwecja

Postprzez waritor » 06-06-2021, 17:39

http://audiobookkeeper.ru
http://cottagenet.ru
http://eyesvision.ru
http://eyesvisions.com
http://factoringfee.ru
http://filmzones.ru
http://gadwall.ru
http://gaffertape.ru
http://gageboard.ru
http://gagrule.ru
http://gallduct.ru
http://galvanometric.ru
http://gangforeman.ru
http://gangwayplatform.ru
http://garbagechute.ru
http://gardeningleave.ru
http://gascautery.ru
http://gashbucket.ru
http://gasreturn.ru
http://gatedsweep.ru
http://gaugemodel.ru
http://gaussianfilter.ru
http://gearpitchdiameter.ru
http://geartreating.ru
http://generalizedanalysis.ru
http://generalprovisions.ru
http://geophysicalprobe.ru
http://geriatricnurse.ru
http://getintoaflap.ru
http://getthebounce.ru
http://habeascorpus.ru
http://habituate.ru
http://hackedbolt.ru
http://hackworker.ru
http://hadronicannihilation.ru
http://haemagglutinin.ru
http://hailsquall.ru
http://hairysphere.ru
http://halforderfringe.ru
http://halfsiblings.ru
http://hallofresidence.ru
http://haltstate.ru
http://handcoding.ru
http://handportedhead.ru
http://handradar.ru
http://handsfreetelephone.ru
http://hangonpart.ru
http://haphazardwinding.ru
http://hardalloyteeth.ru
http://hardasiron.ru
http://hardenedconcrete.ru
http://harmonicinteraction.ru
http://hartlaubgoose.ru
http://hatchholddown.ru
http://haveafinetime.ru
http://hazardousatmosphere.ru
http://headregulator.ru
http://heartofgold.ru
http://heatageingresistance.ru
http://heatinggas.ru
http://heavydutymetalcutting.ru
http://jacketedwall.ru
http://japanesecedar.ru
http://jibtypecrane.ru
http://jobabandonment.ru
http://jobstress.ru
http://jogformation.ru
http://jointcapsule.ru
http://jointsealingmaterial.ru
http://journallubricator.ru
http://juicecatcher.ru
http://junctionofchannels.ru
http://justiciablehomicide.ru
http://juxtapositiontwin.ru
http://kaposidisease.ru
http://keepagoodoffing.ru
http://keepsmthinhand.ru
http://kentishglory.ru
http://kerbweight.ru
http://kerrrotation.ru
http://keymanassurance.ru
http://keyserum.ru
http://kickplate.ru
http://killthefattedcalf.ru
http://kilowattsecond.ru
http://kingweakfish.ru
http://kinozones.ru
http://kleinbottle.ru
http://kneejoint.ru
http://knifesethouse.ru
http://knockonatom.ru
http://knowledgestate.ru
http://kondoferromagnet.ru
http://labeledgraph.ru
http://laborracket.ru
http://labourearnings.ru
http://labourleasing.ru
http://laburnumtree.ru
http://lacingcourse.ru
http://lacrimalpoint.ru
http://lactogenicfactor.ru
http://lacunarycoefficient.ru
http://ladletreatediron.ru
http://laggingload.ru
http://laissezaller.ru
http://lambdatransition.ru
http://laminatedmaterial.ru
http://lammasshoot.ru
http://lamphouse.ru
http://lancecorporal.ru
http://lancingdie.ru
http://landingdoor.ru
http://landmarksensor.ru
http://landreform.ru
http://landuseratio.ru
http://languagelaboratory.ru
http://largeheart.ru
http://lasercalibration.ru
http://laserlens.ru
http://laserpulse.ru
http://laterevent.ru
http://latrinesergeant.ru
http://layabout.ru
http://leadcoating.ru
http://leadingfirm.ru
http://learningcurve.ru
http://leaveword.ru
http://machinesensible.ru
http://magneticequator.ru
http://magnetotelluricfield.ru
http://mailinghouse.ru
http://majorconcern.ru
http://mammasdarling.ru
http://managerialstaff.ru
http://manipulatinghand.ru
http://manualchoke.ru
http://medinfobooks.ru
http://mp3lists.ru
http://nameresolution.ru
http://naphtheneseries.ru
http://narrowmouthed.ru
http://nationalcensus.ru
http://naturalfunctor.ru
http://navelseed.ru
http://neatplaster.ru
http://necroticcaries.ru
http://negativefibration.ru
http://neighbouringrights.ru
http://objectmodule.ru
http://observationballoon.ru
http://obstructivepatent.ru
http://oceanmining.ru
http://octupolephonon.ru
http://offlinesystem.ru
http://offsetholder.ru
http://olibanumresinoid.ru
http://onesticket.ru
http://packedspheres.ru
http://pagingterminal.ru
http://palatinebones.ru
http://palmberry.ru
http://papercoating.ru
http://paraconvexgroup.ru
http://parasolmonoplane.ru
http://parkingbrake.ru
http://partfamily.ru
http://partialmajorant.ru
http://quadrupleworm.ru
http://qualitybooster.ru
http://quasimoney.ru
http://quenchedspark.ru
http://quodrecuperet.ru
http://rabbetledge.ru
http://radialchaser.ru
http://radiationestimator.ru
http://railwaybridge.ru
http://randomcoloration.ru
http://rapidgrowth.ru
http://rattlesnakemaster.ru
http://reachthroughregion.ru
http://readingmagnifier.ru
http://rearchain.ru
http://recessioncone.ru
http://recordedassignment.ru
http://rectifiersubstation.ru
http://redemptionvalue.ru
http://reducingflange.ru
http://referenceantigen.ru
http://regeneratedprotein.ru
http://reinvestmentplan.ru
http://safedrilling.ru
http://sagprofile.ru
http://salestypelease.ru
http://samplinginterval.ru
http://satellitehydrology.ru
http://scarcecommodity.ru
http://scrapermat.ru
http://screwingunit.ru
http://seawaterpump.ru
http://secondaryblock.ru
http://secularclergy.ru
http://seismicefficiency.ru
http://selectivediffuser.ru
http://semiasphalticflux.ru
http://semifinishmachining.ru
http://spicetrade.ru
http://spysale.ru
http://stungun.ru
http://tacticaldiameter.ru
http://tailstockcenter.ru
http://tamecurve.ru
http://tapecorrection.ru
http://tappingchuck.ru
http://taskreasoning.ru
http://technicalgrade.ru
http://telangiectaticlipoma.ru
http://telescopicdamper.ru
http://temperateclimate.ru
http://temperedmeasure.ru
http://tenementbuilding.ru
http://tuchkas.ru/
http://ultramaficrock.ru
http://ultraviolettesting.ru
waritor
 
Posty: 227994
Dołączył(a): 21-03-2021, 09:46

Re: [2013.08.17] Ironman Sweden - Kalmar, Szwecja

Postprzez vysroi » 10-06-2021, 15:03

http://audiobookkeeper.ru/book/10903
http://cottagenet.ru/plan/197
http://eyesvision.ru/better-eyesight-ma ... ht-1926-05
http://eyesvisions.com/better-eyesight- ... ht-1921-02
http://factoringfee.ru/t/1114462
http://filmzones.ru/t/1310361
http://gadwall.ru/t/1204971
http://gaffertape.ru/t/861182
http://gageboard.ru/t/295165
http://gagrule.ru/t/832209
http://gallduct.ru/t/1613115
http://galvanometric.ru/t/857151
http://gangforeman.ru/t/1510168
http://gangwayplatform.ru/t/1481173
http://garbagechute.ru/t/1243903
http://gardeningleave.ru/t/1751913
http://gascautery.ru/t/1232423
http://gashbucket.ru/t/239226
http://gasreturn.ru/t/686654
http://gatedsweep.ru/t/565717
http://gaugemodel.ru/t/1161688
http://gaussianfilter.ru/t/1686247
http://gearpitchdiameter.ru/t/1382500
http://geartreating.ru/t/291782
http://generalizedanalysis.ru/t/572478
http://generalprovisions.ru/t/1369908
http://geophysicalprobe.ru/t/1558614
http://geriatricnurse.ru/t/301398
http://getintoaflap.ru/t/139635
http://getthebounce.ru/t/9965
http://habeascorpus.ru/t/261461
http://habituate.ru/t/624075
http://hackedbolt.ru/t/391486
http://hackworker.ru/t/1699722
http://hadronicannihilation.ru/t/625813
http://haemagglutinin.ru/t/625303
http://hailsquall.ru/t/109628
http://hairysphere.ru/t/1378545
http://halforderfringe.ru/t/561665
http://halfsiblings.ru/t/849076
http://hallofresidence.ru/t/1215206
http://haltstate.ru/t/782036
http://handcoding.ru/t/565413
http://handportedhead.ru/t/638150
http://handradar.ru
http://handsfreetelephone.ru/t/17427
http://hangonpart.ru/t/861325
http://haphazardwinding.ru/t/168073
http://hardalloyteeth.ru/t/569260
http://hardasiron.ru/t/567549
http://hardenedconcrete.ru/t/567742
http://harmonicinteraction.ru/t/746505
http://hartlaubgoose.ru/t/141027
http://hatchholddown.ru/t/95252
http://haveafinetime.ru/t/155182
http://hazardousatmosphere.ru/t/167593
http://headregulator.ru/t/1547809
http://heartofgold.ru/t/1547308
http://heatageingresistance.ru/t/1348870
http://heatinggas.ru/t/1048055
http://heavydutymetalcutting.ru/t/1182728
http://jacketedwall.ru/t/253935
http://japanesecedar.ru/t/804606
http://jibtypecrane.ru/t/607252
http://jobabandonment.ru/t/638545
http://jobstress.ru/t/368445
http://jogformation.ru/t/633373
http://jointcapsule.ru/t/547047
http://jointsealingmaterial.ru/t/1147628
http://journallubricator.ru/t/1041783
http://juicecatcher.ru/t/140548
http://junctionofchannels.ru/t/1180106
http://justiciablehomicide.ru/t/1182525
http://juxtapositiontwin.ru/t/335271
http://kaposidisease.ru/t/1180350
http://keepagoodoffing.ru/t/1182125
http://keepsmthinhand.ru/t/262347
http://kentishglory.ru/t/1183069
http://kerbweight.ru/t/164723
http://kerrrotation.ru/t/262480
http://keymanassurance.ru/t/1195068
http://keyserum.ru/t/817576
http://kickplate.ru/t/1296332
http://killthefattedcalf.ru
http://kilowattsecond.ru/t/781381
http://kingweakfish.ru/t/230831
http://kinozones.ru/film/8244
http://kleinbottle.ru/t/611015
http://kneejoint.ru/t/605039
http://knifesethouse.ru/t/1815355
http://knockonatom.ru/t/608615
http://knowledgestate.ru/t/605047
http://kondoferromagnet.ru/t/841150
http://labeledgraph.ru
http://laborracket.ru/t/1438601
http://labourearnings.ru/t/1990354
http://labourleasing.ru/t/917216
http://laburnumtree.ru/t/1191195
http://lacingcourse.ru
http://lacrimalpoint.ru/t/1688602
http://lactogenicfactor.ru/t/507580
http://lacunarycoefficient.ru/t/81909
http://ladletreatediron.ru/t/1192197
http://laggingload.ru/t/1190970
http://laissezaller.ru/t/832086
http://lambdatransition.ru/t/1192723
http://laminatedmaterial.ru/t/1193073
http://lammasshoot.ru/t/24133
http://lamphouse.ru
http://lancecorporal.ru/t/1184902
http://lancingdie.ru/t/1187442
http://landingdoor.ru
http://landmarksensor.ru/t/167679
http://landreform.ru/t/1186461
http://landuseratio.ru/t/1185268
http://languagelaboratory.ru/t/654367
http://largeheart.ru/shop/1161645
http://lasercalibration.ru/shop/1434322
http://laserlens.ru/lase_zakaz/1857
http://laserpulse.ru/shop/1030852
http://laterevent.ru/shop/1030618
http://latrinesergeant.ru/shop/453689
http://layabout.ru/shop/600327
http://leadcoating.ru/shop/20229
http://leadingfirm.ru/shop/454665
http://learningcurve.ru/shop/370206
http://leaveword.ru/shop/766594
http://machinesensible.ru/shop/101368
http://magneticequator.ru/shop/574734
http://magnetotelluricfield.ru/shop/266743
http://mailinghouse.ru/shop/472336
http://majorconcern.ru/shop/788449
http://mammasdarling.ru/shop/558115
http://managerialstaff.ru/shop/159653
http://manipulatinghand.ru/shop/613893
http://manualchoke.ru
http://medinfobooks.ru/book/1308
http://mp3lists.ru/item/3525
http://nameresolution.ru/shop/575273
http://naphtheneseries.ru/shop/12308
http://narrowmouthed.ru/shop/462411
http://nationalcensus.ru
http://naturalfunctor.ru/shop/177377
http://navelseed.ru/shop/100447
http://neatplaster.ru/shop/123031
http://necroticcaries.ru/shop/27362
http://negativefibration.ru/shop/80192
http://neighbouringrights.ru/shop/652130
http://objectmodule.ru/shop/392948
http://observationballoon.ru/shop/97535
http://obstructivepatent.ru/shop/98501
http://oceanmining.ru/shop/570119
http://octupolephonon.ru/shop/571649
http://offlinesystem.ru/shop/150090
http://offsetholder.ru
http://olibanumresinoid.ru/shop/204309
http://onesticket.ru/shop/378832
http://packedspheres.ru/shop/578811
http://pagingterminal.ru/shop/682422
http://palatinebones.ru/shop/688601
http://palmberry.ru/shop/204380
http://papercoating.ru/shop/584727
http://paraconvexgroup.ru/shop/1058231
http://parasolmonoplane.ru/shop/1173191
http://parkingbrake.ru/shop/1172920
http://partfamily.ru/shop/1165458
http://partialmajorant.ru/shop/1172722
http://quadrupleworm.ru/shop/152992
http://qualitybooster.ru/shop/1544609
http://quasimoney.ru/shop/598657
http://quenchedspark.ru/shop/740531
http://quodrecuperet.ru/shop/1070487
http://rabbetledge.ru/shop/1072012
http://radialchaser.ru/shop/343178
http://radiationestimator.ru/shop/66615
http://railwaybridge.ru/shop/515565
http://randomcoloration.ru/shop/509704
http://rapidgrowth.ru
http://rattlesnakemaster.ru/shop/1216361
http://reachthroughregion.ru/shop/1296703
http://readingmagnifier.ru/shop/508729
http://rearchain.ru/shop/228534
http://recessioncone.ru/shop/644808
http://recordedassignment.ru/shop/12606
http://rectifiersubstation.ru/shop/1659059
http://redemptionvalue.ru/shop/1065465
http://reducingflange.ru/shop/1687990
http://referenceantigen.ru/shop/1692742
http://regeneratedprotein.ru/shop/1772908
http://reinvestmentplan.ru/shop/1775841
http://safedrilling.ru/shop/1817865
http://sagprofile.ru/shop/1058066
http://salestypelease.ru/shop/1066406
http://samplinginterval.ru/shop/1880194
http://satellitehydrology.ru/shop/1405269
http://scarcecommodity.ru/shop/1422972
http://scrapermat.ru/shop/1461191
http://screwingunit.ru/shop/1496146
http://seawaterpump.ru/shop/166151
http://secondaryblock.ru/shop/246294
http://secularclergy.ru/shop/1493488
http://seismicefficiency.ru/shop/327541
http://selectivediffuser.ru/shop/1659131
http://semiasphalticflux.ru/shop/403978
http://semifinishmachining.ru/shop/475077
http://spicetrade.ru/spice_zakaz/1857
http://spysale.ru/spy_zakaz/1857
http://stungun.ru/stun_zakaz/1857
http://tacticaldiameter.ru/shop/488019
http://tailstockcenter.ru/shop/490987
http://tamecurve.ru/shop/500694
http://tapecorrection.ru/shop/482202
http://tappingchuck.ru/shop/487797
http://taskreasoning.ru/shop/504467
http://technicalgrade.ru/shop/1816666
http://telangiectaticlipoma.ru
http://telescopicdamper.ru/shop/216941
http://temperateclimate.ru/shop/796471
http://temperedmeasure.ru/shop/889369
http://tenementbuilding.ru/shop/982232
http://tuchkas.ru/
http://ultramaficrock.ru/shop/981476
http://ultraviolettesting.ru/shop/485577
vysroi
 
Posty: 303264
Dołączył(a): 11-11-2020, 17:27

Re: [2013.08.17] Ironman Sweden - Kalmar, Szwecja

Postprzez vysroi » 15-08-2021, 00:23

http://audiobookkeeper.ru
http://cottagenet.ru
http://eyesvision.ru
http://eyesvisions.com
http://factoringfee.ru
http://filmzones.ru
http://gadwall.ru
http://gaffertape.ru
http://gageboard.ru
http://gagrule.ru
http://gallduct.ru
http://galvanometric.ru
http://gangforeman.ru
http://gangwayplatform.ru
http://garbagechute.ru
http://gardeningleave.ru
http://gascautery.ru
http://gashbucket.ru
http://gasreturn.ru
http://gatedsweep.ru
http://gaugemodel.ru
http://gaussianfilter.ru
http://gearpitchdiameter.ru
http://geartreating.ru
http://generalizedanalysis.ru
http://generalprovisions.ru
http://geophysicalprobe.ru
http://geriatricnurse.ru
http://getintoaflap.ru
http://getthebounce.ru
http://habeascorpus.ru
http://habituate.ru
http://hackedbolt.ru
http://hackworker.ru
http://hadronicannihilation.ru
http://haemagglutinin.ru
http://hailsquall.ru
http://hairysphere.ru
http://halforderfringe.ru
http://halfsiblings.ru
http://hallofresidence.ru
http://haltstate.ru
http://handcoding.ru
http://handportedhead.ru
http://handradar.ru
http://handsfreetelephone.ru
http://hangonpart.ru
http://haphazardwinding.ru
http://hardalloyteeth.ru
http://hardasiron.ru
http://hardenedconcrete.ru
http://harmonicinteraction.ru
http://hartlaubgoose.ru
http://hatchholddown.ru
http://haveafinetime.ru
http://hazardousatmosphere.ru
http://headregulator.ru
http://heartofgold.ru
http://heatageingresistance.ru
http://heatinggas.ru
http://heavydutymetalcutting.ru
http://jacketedwall.ru
http://japanesecedar.ru
http://jibtypecrane.ru
http://jobabandonment.ru
http://jobstress.ru
http://jogformation.ru
http://jointcapsule.ru
http://jointsealingmaterial.ru
http://journallubricator.ru
http://juicecatcher.ru
http://junctionofchannels.ru
http://justiciablehomicide.ru
http://juxtapositiontwin.ru
http://kaposidisease.ru
http://keepagoodoffing.ru
http://keepsmthinhand.ru
http://kentishglory.ru
http://kerbweight.ru
http://kerrrotation.ru
http://keymanassurance.ru
http://keyserum.ru
http://kickplate.ru
http://killthefattedcalf.ru
http://kilowattsecond.ru
http://kingweakfish.ru
http://kinozones.ru
http://kleinbottle.ru
http://kneejoint.ru
http://knifesethouse.ru
http://knockonatom.ru
http://knowledgestate.ru
http://kondoferromagnet.ru
http://labeledgraph.ru
http://laborracket.ru
http://labourearnings.ru
http://labourleasing.ru
http://laburnumtree.ru
http://lacingcourse.ru
http://lacrimalpoint.ru
http://lactogenicfactor.ru
http://lacunarycoefficient.ru
http://ladletreatediron.ru
http://laggingload.ru
http://laissezaller.ru
http://lambdatransition.ru
http://laminatedmaterial.ru
http://lammasshoot.ru
http://lamphouse.ru
http://lancecorporal.ru
http://lancingdie.ru
http://landingdoor.ru
http://landmarksensor.ru
http://landreform.ru
http://landuseratio.ru
http://languagelaboratory.ru
http://largeheart.ru
http://lasercalibration.ru
http://laserlens.ru
http://laserpulse.ru
http://laterevent.ru
http://latrinesergeant.ru
http://layabout.ru
http://leadcoating.ru
http://leadingfirm.ru
http://learningcurve.ru
http://leaveword.ru
http://machinesensible.ru
http://magneticequator.ru
http://magnetotelluricfield.ru
http://mailinghouse.ru
http://majorconcern.ru
http://mammasdarling.ru
http://managerialstaff.ru
http://manipulatinghand.ru
http://manualchoke.ru
http://medinfobooks.ru
http://mp3lists.ru
http://nameresolution.ru
http://naphtheneseries.ru
http://narrowmouthed.ru
http://nationalcensus.ru
http://naturalfunctor.ru
http://navelseed.ru
http://neatplaster.ru
http://necroticcaries.ru
http://negativefibration.ru
http://neighbouringrights.ru
http://objectmodule.ru
http://observationballoon.ru
http://obstructivepatent.ru
http://oceanmining.ru
http://octupolephonon.ru
http://offlinesystem.ru
http://offsetholder.ru
http://olibanumresinoid.ru
http://onesticket.ru
http://packedspheres.ru
http://pagingterminal.ru
http://palatinebones.ru
http://palmberry.ru
http://papercoating.ru
http://paraconvexgroup.ru
http://parasolmonoplane.ru
http://parkingbrake.ru
http://partfamily.ru
http://partialmajorant.ru
http://quadrupleworm.ru
http://qualitybooster.ru
http://quasimoney.ru
http://quenchedspark.ru
http://quodrecuperet.ru
http://rabbetledge.ru
http://radialchaser.ru
http://radiationestimator.ru
http://railwaybridge.ru
http://randomcoloration.ru
http://rapidgrowth.ru
http://rattlesnakemaster.ru
http://reachthroughregion.ru
http://readingmagnifier.ru
http://rearchain.ru
http://recessioncone.ru
http://recordedassignment.ru
http://rectifiersubstation.ru
http://redemptionvalue.ru
http://reducingflange.ru
http://referenceantigen.ru
http://regeneratedprotein.ru
http://reinvestmentplan.ru
http://safedrilling.ru
http://sagprofile.ru
http://salestypelease.ru
http://samplinginterval.ru
http://satellitehydrology.ru
http://scarcecommodity.ru
http://scrapermat.ru
http://screwingunit.ru
http://seawaterpump.ru
http://secondaryblock.ru
http://secularclergy.ru
http://seismicefficiency.ru
http://selectivediffuser.ru
http://semiasphalticflux.ru
http://semifinishmachining.ru
http://spicetrade.ru
http://spysale.ru
http://stungun.ru
http://tacticaldiameter.ru
http://tailstockcenter.ru
http://tamecurve.ru
http://tapecorrection.ru
http://tappingchuck.ru
http://taskreasoning.ru
http://technicalgrade.ru
http://telangiectaticlipoma.ru
http://telescopicdamper.ru
http://temperateclimate.ru
http://temperedmeasure.ru
http://tenementbuilding.ru
http://tuchkas.ru/
http://ultramaficrock.ru
http://ultraviolettesting.ru
vysroi
 
Posty: 303264
Dołączył(a): 11-11-2020, 17:27


Re: [2013.08.17] Ironman Sweden - Kalmar, Szwecja

Postprzez waritor » 17-11-2021, 22:15

[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
[u
waritor
 
Posty: 227994
Dołączył(a): 21-03-2021, 09:46
Re: polecamy

Postprzez xTri pro

Avatar użytkownika
xTRI.pl Pro
 

Poprzednia strona

Powrót do Multisport na świecie.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości