kalendarz triathlon

dołączę się do grupy -3 city !

Grupa miłośników TRI z Trójmiasta - www.tricitytriathlonteam.org - forum klubowe

Postprzez dylus » 10-07-2012, 16:27

Witam wszystkich,
od dłuższego czasu jestem codziennym "czytaczem" tego forum i przyszedł czas żeby się przedstawić. Nazywam się Daniel, lat 29, mieszkam na Jasieniu w Gdańsku. Swój debiut triathlonowy miałem w Malborku a w minioną sobotę nie ominąłem również zawodów w Suszu (1/2 Iron). Ukonczyłem, przeżyłem, czas bez szału ale poniżej 6h się udało. Chętnie się podłączę do wspólnego pływania, rowerowania czy biegania (do piwka rónież :-) )
pozdrawiam i do zobaczenia
Daniel
dylus

Postprzez MAJU » 10-07-2012, 16:56

Hej dylus,ustawiamy się na pływanie w środę sprawdź w wątku pływanie w wodach otwartych.
pozdro
Maju
MAJU

Postprzez Merlin » 19-08-2012, 19:49

Jakies treningi wspolne w tym tygodniu (poza plywaniem w srode)?
Musze mocniej pocinac ten tydzien.
Borówno, IM blisko :P
1. http://tiny.cc/knw9jw - obejrzeć ;)
2. http://tiny.cc/7mw9jw
3. http://tiny.cc/qlw9jw - polubić ;)
4. IM - 11:43:25 (Borówno 2012)
Merlin

Postprzez Ponciak » 25-08-2012, 23:59

Witam wszystkich,
Zaczynam trenować od września. Liczę na wyrozumiałość. Jestem kompletnie nowy. Mieszkam w okolicy Pępowa, pracuję w Gdyni. Trenuję bieganie w okolicznych lasach i asfalcik przy lotnisku Rębiechowo. Pływam na basenie Floty, Gdynia Oksywie.
Pozdrawiam.
Ponciak

Postprzez Cychol » 26-08-2012, 18:59

Cześć też pływam na Flocie tzn. wznawiam po sezonie letnim. W tym tygodniu planuje być na basenie we poniedziałe, środę lub czwartek także jak masz ochotę się spotkać na basenie i pogadać o naszej grupie i triatlonie to tylko napisz który z tych dni Tobie pasuje.
Cychol

Postprzez am0n » 27-08-2012, 18:53

przypominam, że w środę pływamy na jeziorze na Osowej :)
am0n

Postprzez Ponciak » 08-09-2012, 19:05

hej, no fajnie by było, ja jestem nowy w temacie triatlonu, możemy się spotkać na flocie i pogadać Cychol, Cychol,
Ponciak

Postprzez jakubruc » 10-09-2012, 11:33

Witajcie! :)
Ponieważ jestem z Sopotu obserwuję Wasze forum już od dawna.
Koncentruję się przede wszystkim na kolarstwie, ale ponieważ pracuję razem z Krzyśkiem Staniszewskim i Pawłem Czajkowskim to naturalnie zainteresowałem się też triathlonem.
W tym roku zadebiutowałem w Malborku, a następnie startowalem w Suszu. Moją dobrą dyscypliną jest rower, pracuję ciągle nad poprawą pływania i biegu:)
Chciałbym Was zachęcić do wspólnych treningów szosowych. W soboty najczęściej spotykamy się z kolegami o 9.00 koło KFC na Matarni ( lepiej zawsze sprawdzić na stronie grupy otwartej C3C na FB: http://www.facebook.com/#!/groups/163832313689140/). Tu można spotkać m.in. najlepszych kolarzy mtb w 3 City- oczywiście na szosach).
W niedzielę tradycyjna Castorama na Osowie o 11.00. Tu przyjeżdżają b. różni kolarze- byli mistrzowie szos jak Szerszyński, Kulas, teraźniejsi mastersi, a także triathloniści. Bywa nawet do 40 osób. Poziom różny, także każdy ma z kim pojechać tradycyjną rundę dookoła lotniska- Miszewo-Przodkowo- Łebno- Szemud- Chwaszczyno.
Kuba
jakubruc

Postprzez elim » 10-09-2012, 11:48

kojarze Cie kuba z zeszlego roku, jesienia pod castorame przyjezdzalem z marcinem t. i on mi mowil cisnij za tym kolesiem na czasowce - zgadza sie?
Triathlon Series Team
elim

Postprzez jakubruc » 10-09-2012, 12:52

Pewnie to byłem ja, ale najczęściej jadę tam na zwykłej kolarce... Cisnąłeś? ;)
jakubruc

Postprzez elim » 10-09-2012, 18:29

cos tam probowalem...
Triathlon Series Team
elim

Re: dołączę się do grupy -3 city !

Postprzez PiotrS » 10-11-2012, 22:13

Cześć wszystkim.
Zalogowałem się bo i na mnie przyszedł już czas :).
Trochę o mnie.
Trochę biegam (to mnie kręci), czasami Was widuję :), podczas różnych zawodów.
Mam przełajówkę, taki rower dla mnie. Długo myślałem co kupić. I kupiłem, rower na szuter, krawężniki, alejki i ulicę.
Pewnie po zmianie opon będzie szybszy na szosie. Kupując wiedziałem, że się przyda w triatlonie, nie jest to 100% to co powinno być ale czasami nie można mieć wszystkiego. Podczas treningów/miedzy potrafię pojechać 90 km w 3h, wiem, że po pływaniu jest inaczej :). Za rok są zawody w Gdyni, mając pod nosem, startuję i namawiam kolegów.
Pływanie - hm umiem, tzn nie umiem (się tylko unoszę i pcham do przodu):). Gdzieś styczeń - luty się zabiorę to najsłabszy mój kawałek.
PiotrS

Postprzez stefal » 11-11-2012, 19:24

PiotrS napisał(a):Cześć wszystkim.
Zalogowałem się bo i na mnie przyszedł już czas :).
Trochę o mnie.
Trochę biegam (to mnie kręci), czasami Was widuję :), podczas różnych zawodów.
Mam przełajówkę, taki rower dla mnie. Długo myślałem co kupić. I kupiłem, rower na szuter, krawężniki, alejki i ulicę.
Pewnie po zmianie opon będzie szybszy na szosie. Kupując wiedziałem, że się przyda w triatlonie, nie jest to 100% to co powinno być ale czasami nie można mieć wszystkiego. Podczas treningów/miedzy potrafię pojechać 90 km w 3h, wiem, że po pływaniu jest inaczej :). Za rok są zawody w Gdyni, mając pod nosem, startuję i namawiam kolegów.
Pływanie - hm umiem, tzn nie umiem (się tylko unoszę i pcham do przodu):). Gdzieś styczeń - luty się zabiorę to najsłabszy mój kawałek.

Napisz coś więcej o bieganiu
Nie jest najważniejsze, być lepszym od innych. Najważniejsze być lepszym od siebie z dnia wczorajszego.
stefal

Postprzez PiotrS » 11-11-2012, 22:36

:) Stafal, :).Nie wiem co mam pisać.
Bieganie mnie kręci, kontuzja-rower-bieganie-kontuzja-rower-bieganie ....... i dość kontuzjom, więcej nie będzie!
Robię jakieś 200 km miesięcznie. 2-3 maratony w roku, parę startów na maksa.
I jakoś do przodu. Teraz biegam od 4 miesięcy i się cieszę z formy aktualnej. Jestem przed okresem treningowym, w którym to mam zamiar walczyć o nową życiówkę w królewskim, potem, 1,9 X 90 X 21,1.
Staram się biegać szybko, Emil mnie dziś łyknął jak przecinak :). Co zrobić :). Ja szedłem na maksa, byłem za nim.
Będzie lepiej i się podciągnę.Obiecuję tzn postaram :).
PiotrS

Postprzez MichałKuba » 12-11-2012, 11:28

Cześć Piotr, kojarzę Cię z Grupy Biegowej Trójmiasto, wśród której mam wielu znajomych i kiedyś dużo z nimi biegałem. Fajnie, że przechodzisz to triathlonu, kontuzje miną, a jeśli emocje i samopoczucie w TRI (tak trenowanie, jak i zawody), to trzeba te (przykładowo) z biegania pomnożyć trzykrotnie i jeszcze do potęgi trzeciej:). Potrenujesz, wystartujesz sam się przekonasz. Powodzenia i do spotkania na jakimś treningu, na którym mam nadzieję pogadamy. Zapraszam na długie wybiegania zawsze w niedzielę o 8:30 start Owczarnia (trasa lasy mniej więcej: przez Kamienisko, Dolinę Marnych Mostów, Szwedzką Groblę i Drogę Węglową w zależności od modyfikacji 20-25 km crossu w pięknym otoczeniu).
i...Triathlon!
MichałKuba

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do TriCity Triathlon Team