kalendarz triathlon

[Cykl] XDU 2013 - oficjalny temat

W tej kategorii znajdziesz tematy imprez które odbyły się w sezonie 2013.

Re: [Cykl] XDU 2013 - oficjalny temat

Postprzez foka » 23-12-2012, 20:08

Zabezpieczenie było na każdej imprezie, a w 2013 planuję znaczy wzrost jakości imprez. Do tej pory każda kolejna była lepsza niż poprzednia i tą tendencję planuję zachować.
Były admin i moderator tego forum (do 01.2016).
Paweł Bondaruk - Foka na mirofonie
Kalendarz triathlonowy 2018
Instagram,
foka
Admin

Postprzez Adam » 24-12-2012, 08:19

Jezeli mniejszosc powinna dostosowac sie do wiekszosci to w takim razie takie zawody powinny byc rozgrywane na szosowkach lub troche przerobionych szosowkach :-) poniewaz jak znam nasze srodowisko to szosy maja prawie wszyscy a ludzi ktorzy nie maja rowerow MTB jest duzo wiecej :-) i tak mozemy sobie polemizowac i polemizowac :-) Dla mnie osobiscie nie ma znaczenia czy w XDU bedzie mozna startowac na kolach 26 czy 28 czy na takich i takich poniewaz mam i MTB i szose.Poza tym od ponad poltora roku w tej imprezie nie startuje tylko w niej sedziuje wiec zapewne w przyszlym roku takze nie wystartuje.Moja wypowiedz nie jest stronnicza tylko uwazam ze trzeba jasno postawic pewne zasady a potem je konsekwentnie przestrzegac.Wydaje mi sie ze jest teraz potrzebny bardzo wyrazny i dokladny zapis w regulaminie co do dopuszczanych rowerow aby pozniej nikt nie mial pretensji,szczegolnie do szanownej komisji sedziowskiej :-) za to ze ustawodawca nie dopracowal przepisow prawnych :-)
Adam

Postprzez elim » 24-12-2012, 10:11

Szanowny Zdunie pragnę Cie najmocniej przeprosić za moje wypociny, które zmuszony byleś czytać. Jest mi niezmiernie przykro z tego powodu. W ramach skruchy proponuje zmianę w regulaminie dopuszczającą start tylko i wyłącznie na rowerach MTB z kolami o rozmiarze ... cali i wadze minimalnej ... kg (świadomie nie wpisałem wartości, abyś mógł je dostosować do wartości Twojego roweru). Dodatkowo chciałbym zwrócić się z uprzejmą prośbę do organizatorów wszystkich zawodów organizowanych w formule non-drafting o zabronienie rowerów czasowych, które dają przewagę nad innymi rowerami, stanowiącymi większość rowerów. Nie możemy uginać się pod wpływem mniejszości. Księża na Księżyc! Ziemia dla ziemniaków! A wszyscy Ci, którzy nie mają rowerów MTB do garów! Tam jest Wasze miejsce, a nie pośród zaszczytnego grona uczestników XDU.
Triathlon Series Team
elim

Postprzez Adam » 24-12-2012, 10:49

Wiem ze wszystkich sie nie zadowoli wiec wymyslilem ze na imprezach ktora ja bede organizowal latem zrobie tak ze jezeli beda chetni do startu na kolach 28 lub wieksze to stworze dla nich oddzielna klasyfikacje(w sztatetach chyba dopuszcze razem wszystkie rowery bo i tak bedzie ich stosunkowo malo).Wydaje mi sie ze bylby to taki zloty srodek aby jak najwieksza ilosc ludzi byla zadowolona.Co Wy na taki pomysl?Moze zaproponujecie jakies lepsze rozwiazanie?Powinnismy wspolnie wymyslic jak najbardziej uniwersalne rozwiazanie aby XDU i inne imprezy na crosie byly jak najbardziej satysfakcjonujace.
Adam

Postprzez zdun95 » 24-12-2012, 12:06

ELIM każdy kij ma dwa końce i nie będziemy tu rozprawiać nad wyższością świąt bożego narodzenia nad wielkanocą. Jeśli będzie taka możliwość sam najpewniej wystartuję na rowerze przełajowym. Dobra zabawa jest chyba tutaj najważniejsza. Pozdrawiam
P.S Co do karetki, widocznie moje ( i nie tylko moje) niedopatrzenie, zatem zwracam honor.
zdun95

Postprzez elim » 24-12-2012, 12:08

W regulaminie napisano, że dopuszczony jest start na rowerze przełajowym, co nie powinno się już zmienić, bo nie można zmieniać regulaminu po rozpoczęciu zapisów.
Triathlon Series Team
elim

Postprzez foka » 24-12-2012, 12:28

Dobra ludzie. Widzę, że dużo za dużo energii poszło w gwizdek w związku z dyskusją na temat rowerów. Decyzja o dopuszczeniu do startów wszystkich rowerów została podjęta i koniec. Nie wiem w jaki sposób mogłoby to wpłynąć na to, że ktoś nie będzie chciał wystartować w XDU - celem tego zapisu jest dopuszczenie ludzi na rowerach trekingowych itp.

Jako doświadczony org obstawiam, że pojawią się 1-2 przełajówki na XDU więc umówmy się na koniec dyskusji w tym temacie. Adam, Emilpe jak coś jeszcze chcecie wyjaśniać to możecie do mnie zadzwonić ;).
Instagram,
foka
Admin

Postprzez zdanozdan » 24-12-2012, 13:14

26,29, przełajówka, szosa a na końcu i tak wygrywają Niemcy.
zdanozdan

Postprzez elim » 24-12-2012, 13:17

Fafluchte...
Triathlon Series Team
elim

Postprzez Adam » 25-12-2012, 23:15

Dyrektor imprezy napisal ze dopuszcza wszystkie rowery i juz o tym nie gadamy wiec wszystko jest jasne i juz o tym nie gadamy :-)
Nie chce juz nic wyjasniac o rowerach na XDU ale kiedy znajde chwile od swiatecznego obzarstwa i rozpakowywania prezentow :-) to mysle ze zaloze oddzielny watek o tym jakie rowery dopuszczac ogolnie we wszystkich tri i dua crossach.
Adam

Postprzez Pączek » 02-02-2013, 23:49

Myślę że impreza będzie super :-) . jedno mnie zastanawia , czemu org będzie nagradzał po każdej edycji tylko pierwsze trzy miejsca open, a nie w kategoriach przy nie tak niskiej opłacie startowej?
Standardem jest już na wszystkich imprezach że nagradza się też kategorie.
Proponuję aby ten wątek organizator przemyślał ;-) , zyska impreza i myślę że w przyszłości organizator.
Ja z przyczyn zawodowych nie mam szans startu w jednej z edycji :cry: , nad czym bardzo ubolewam i tym samym nie mam szans na walkę w generalce choć bym powalczył w edycjach. Myślę że nie jestem jedyny na liście startowej z takim problemem.

Z wyrazami szacunku dla organizatora.
Piotr
kolarz.pl
Pączek

Postprzez foka » 04-02-2013, 09:00

Hej Pączek, po zawodach nagradzamy tylko pierwszych zawodników w kat. open. Taka akcja ma na celu zwiększenie atrakcyjności nagród jakie będziemy wręczać na finale po XDU #4.

Baaardzo dużo osób startuje w 3 lub 4 imprezach więc będą mieli okazję rywalizować ze sobą całkiem nieźle zwłaszcza ze będzie klasyfikacja punktowa do której wliczają się 3 najlepsze starty. Na tej podstawie będą potem dekorowane podia w kategoriach wiekowych.
Instagram,
foka
Admin

Postprzez Pączek » 04-02-2013, 09:23

no to sorki. nie wczytałem się o tych trzech najlepszych startach :oops: .
Jednak mimo to uważam że podia w kategoriach podnoszą zainteresowanie startujących.
Nagrody na koniec OK, dla jednych ważne dla mnie mniej.
A teraz pytanie z innej beczki.
Czy trasy rowerowe są trudne, czy bardziej parkowe ;-)

pozdrawiam
kolarz.pl
Pączek

Postprzez bocja » 18-03-2013, 07:55

Jak sprawdzi się taka pogoda jak zapowiadają to w Marcelinku będzie lodowisko w sobotę :-D może zamiast na rowerze to na łyżwach pośmigamy?
bocja

Postprzez Pączek » 18-03-2013, 11:29

Większość organizatorów zawodów terenowych odwolała swoje imprezy, ze względu na bezpieczeństwo i mozliwość nawabienia się kontuzji przez uczestników.
Nie wiem dlaczego Paweł tego nie zrobił. :-/
No to się zabawimy, .. oby bezpiecznie :mrgreen:
Proszę w swoim imieniu oraz innych.Organizatorze [/color]ułuż tak trasę aby była bezpieczna.
Niech nasze kostki i kolana bedą w stanie to wytrzymać .
Pozdrawiam
kolarz.pl
Pączek

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum tematów imprez z sezonu 2013